El Gouna Camp

El Gouna Camp

Lisainfo leiad meie REISIMEMOST.

El Gouna on üks maailma parimaid lohesurfispote, millest ei saa kunagi isu täis! Kes on käinud, tahavad tagasi ja kes pole käinud, siis november on selleks suurepärane aeg!

Reisi toimumisaeg on 19-26.11.2020.

Surfame Punases meres, mis on maailma põhjapoolseim troopiline meri. Tuule suund on peamiselt loodest ja põhjast ning keskmine tuule kiirus novembris on 7-8 m/s. Päike paistab 10 tundi päevas. Tuul on tugevaim reeglina keskpäeval ning vesi on sile.

Veetemperatuur on keskmiselt 24 kraadi. Soovitame kaasa võtta kalipso paksusega 5/3 mm või  4/3 mm ning kindlasti veekindla päikesekreemi 50 SPF. Keskmine õhutemperatuur novembris on 23 kraadi.

Ootame oma laagritesse alati ka algajaid, isegi kui sa pole lohe kunagi käes hoidnud. Reisid on suurepärane võimalus  õppimiseks, kuna temperatuur soojem kui Eestis ning valime alati  urfispotid, mis on algajasõbralikud.  

Varustust hoiustame rannas surfikoolis. Surfikoolis on ka kompressor, rannabaar, rannavoodid, võrkkiiged, muusika, wifi, massöör, laste mängutuba ja mänguväljak ning beach boy’d, kes aitavad kaldal lohed üles-alla.

Majutume ilusates ja mugavates villades või korterites, mis rannast umbes 15 minuti tuktuki sõidu kaugusel. Majutuskohas on ka elutuba, kodumasinate ja nõudega varustatud köök ning tavaliselt ka välibassein.

Lendame charterlennuga otse Tallinnast Hurghadasse, lennuajaks on vaid 5 tundi. Lennujaamast El Gounasse sõit võtab aega vaid 45 minutit.

Lisainfo leiad meie REISIMEMOST.

Registreerimine ja küsimused: info@surftown.ee

 
 
0 Comments