El Gouna Camp Aprill 2020

El Gouna Camp Aprill 2020

El Gouna on üks maailma parimaid lohesurfi kohti ja El Gounast ei saa kunagi isu täis! Kes on käinud, tahavad tagasi ja kes pole käinud siis aprill on selleks super aeg – tule meiega!
Reisi toimumisaeg on 9-16.04.2020.

Surfame Egiptuses, Punases meres, mis on maailma põhjapoolseim troopiline meri. Tuule suund on peamiselt loodest ja põhjast ning keskmine tuulekiirus aprillis on 7-8 ms. Päike paistab päevas 10 tundi. Tuul on tugevaim reeglina keskpäeval. Meri on soolane ja vesi on sile.

Veetemperatuur on keskmiselt 23 kraadi. Soovitame kaasa võtta kalipso 5/3 või  4/3mm ning kindlasti veekindla päikesekreemi 50 SPF. Keskmine õhutemperatuur aprillis on 24 kraadi.

Ootame  oma  laagritesse  alati  ka  algajaid, isegi  kui  sa  pole  lohe  kunagi  käes  hoidnud.  Reisid  on  suurepärane  võimalus  õppimiseks,  kuna  üldjuhul  on  temperatuur  soojem  kui  Eestis  ning  valime  alati  surfispotid,  mis  on  algajasõbralikud.  

Varustust hoiustame rannas surfikoolis. Surfikoolis on ka kompressor, rannabaar, rannavoodid, võrkkiiged, muusika, wifi, massöör, laste mängutuba ja mänguväljak. Lisaks on rannapoisid, kes aitavad kaldal lohed üles-alla.

Majutume ilusates ja mugavates villades või korterites, mis rannast max 15min tuktuki sõidu kaugusel. Majutuskohas on ka elutuba, kodumasinate ja nõudega varustatud köök ning tavaliselt ka välibassein.

Lendame charterlennuga otse Tallinnast Hurghadasse ca 5h ja sealt sõidame ca 45min meie transfeeriga El Gounasse surfiparadiisi.

 

Rohkem  infot  koolituste  kohta  leiad:  siit

Lisainfo ja reisimemo leiad siit.

Registreerimine ja küsimused: info@surftown.ee
 
 
0 Comments