Kreeka Camp

Kreeka Camp

Loe kindlasti ka REISIMEMO täpsema informatsiooniga!

Limnos (ka Lemnos) on üks Euroopa kõige paremini hoitud secret spote. Surfame türkiissinises Egeuse meres, Kerose lahes, mis on väga turvaline ning hea surfikoht igal tasemel lohesurfarile.

Laagri toimumisaeg: 14-20.05.2020

Sõidutingimused ja kliima

Tavaliselt puhub tuul põhjast ja kirdest ning mais on keskmine tuule kiirus 5–7 ms – peamiselt külg meretuul. Tuul hakkab puhuma enne lõunat ja püsib ühtlaselt kuni kella kolmeni ja seejärel leebub.

Surfikohas on väga suur madal ala, mis ulatub kaldast 200–300m kaugusele, tehes sellest ideaalse surfikoha nii algajale kui edasijõund sõitjale. Vabastiili harrastajatele on parim koht ranna põhjaosa (vastutuult). Lainesurfi fännidele on allatuult lõuna osas umbes 1-2,5 meetrised lained, mis sobivad suurepäraselt tugevamate tuulepäevade ajal hüppamiseks või lainesurfiga alustamiseks.

Ootame oma laagritesse ka algajaid, isegi kui sa pole lohe kunagi käes hoidnud! Reisid on suurepärane võimalus õppimiseks, kuna üldjuhul on temperatuur soojem kui Eestis ning valime alati reisisihtkohad, mis on algajasõbralikud.

Laagri hind:
580 eurot* 1 nädal

*Kui oled käinud varasema aasta jooksul Surftowni välislaagris, siis püsikliendi soodustus on sulle -15%

Loe kindlasti ka REISIMEMO täpsema informatsiooniga!

Broneerimine ja info: info@surftown.ee
0 Comments