SUP Fitness HIIT

SUP Fitness HIIT

When:
@ – @
2019-06-26T18:00:00+03:00
2019-09-26T19:00:00+03:00
Where:
Surftown
Stroomi rand
Tallinn
Eesti
Cost:
15
Contact:
Surftown Surfikool
+37256261649
SUP Fitness HIIT @ Surftown | Tallinn | Harju maakond | Eesti

Sup fitness hiit trennid toimuvad kolmapäeviti kl 18:00-19:00 Surftownis.
SUP FITNESS HIIT – parim suvine rühmatreening värskes õhus alustab 2018a suvist hooaega avatrenniga juba sel laupäeval!

SUP FITNESS HIITi näol on tegemist on populaarse treeningstiiliga, kus SUP-laual püsimiseks vajalik tasakaalutunnetus ühendatakse lihastoonust tõstvate fitness- harjutustega, kaasates nii hoopis rohkem lihasgruppe ning pakkudes tõeliselt efektiivset ja lõbusat treeningut värskes õhus.

SUP FITNESS HIIT on väga mitmekülgne ja kergesti omandatav treeningstiil, kus viime pulsi üles-alla. Esmapilgul võib surfilaual tasakaalu leidmine tunduda keeruline, kuid osalejate kogemused näitavad, et 1-2 treeningkorraga tuntakse ennast juba kui kala vees ja isu keerulisemate võtete ja harjutuste järele kasvab. Harjutusi on võimalik hõlpsasti kohandada oma treenituse astmele kuna treenerid näitavad ette mitmeid variatsioone. Nii võibki näiteks esmapilgul lihtsana näivatest kätekõverdustest saada korraliku koormuse, kuna samal ajal töötavad lisaks kõhu-, selja- ja jalalihased, et kerges lainetuses tasakaalu hoida.

Treeningtund ise on mitmekülgne ja varieeruv, sealt võib leida harjutusi nii pilatese, jooga kui jõusaali repertuaarist, mistõttu leiavad endale meelepärast nii mehed kui naised, sõltumata vanusest. Küll on aga veespordialadele omaselt oluline ujumisoskus. Põhiline on, et trenn oleks fun ning saladus pole ka see, et väga palju sõltub ilmast ja nii ongi tuulisematel päevadel ka võimalik trennis lainesurfi proovida.

Trennides saavad osalejad lisaks kogu varustusele vajadusel ka selga kalipsod, seega märga ja külma keegi kartma ei pea.

Treenerid:
Jane Aluve – Sup Fitness HIIT treener, andnud trenne ka basseinis, surfab supi laual, purjelaual ja lohega.
Kadi Pärloja – SUP Fitness HIIT treener, jooga treener, andnud trenne ka basseinis.

Heidi Kivirand – SUP Fitness HIIT treener, personaaltreener, andnud trenne ka basseinis.

Hind: 15 eur

 

Kohtade arv on piiratud, seega eelnevalt registreerimine on vajalik. Registreerida saab sup@surftown.ee või +37256261649

3 Comments

3 thoughts on “SUP Fitness HIIT

  1. Great, thanks for sharing this article post.Much thanks again.

  2. Im obliged for the blog post.Much thanks again. Will read on…

  3. hermes ütleb:

    I wanted to create you the little bit of note to finally give many thanks yet again for these pretty things you’ve shown on this site. It was so incredibly open-handed with people like you giving extensively all a lot of people would have supplied for an e-book to get some dough for themselves, especially considering the fact that you could possibly have tried it in case you considered necessary. The techniques also worked like a good way to fully grasp that many people have similar passion much like mine to figure out significantly more related to this issue. I’m certain there are numerous more fun opportunities ahead for those who view your blog post.

Add Your Comment: