SUP Fitness HIIT

SUP Fitness HIIT

When:
@ – @
2019-06-26T18:00:00+03:00
2019-09-26T19:00:00+03:00
Where:
Surftown
Stroomi rand
Tallinn
Eesti
Cost:
15
Contact:
Surftown Surfikool
+37256261649
SUP Fitness HIIT @ Surftown | Tallinn | Harju maakond | Eesti

Sup fitness hiit trennid toimuvad teisipäeviti 18:00-19:00 Surftownis.
SUP FITNESS HIIT – parim suvine rühmatreening värskes õhus alustab 2018a suvist hooaega avatrenniga juba sel laupäeval!

SUP FITNESS HIITi näol on tegemist on populaarse treeningstiiliga, kus SUP-laual püsimiseks vajalik tasakaalutunnetus ühendatakse lihastoonust tõstvate fitness- harjutustega, kaasates nii hoopis rohkem lihasgruppe ning pakkudes tõeliselt efektiivset ja lõbusat treeningut värskes õhus.

SUP FITNESS HIIT on väga mitmekülgne ja kergesti omandatav treeningstiil, kus viime pulsi üles-alla. Esmapilgul võib surfilaual tasakaalu leidmine tunduda keeruline, kuid osalejate kogemused näitavad, et 1-2 treeningkorraga tuntakse ennast juba kui kala vees ja isu keerulisemate võtete ja harjutuste järele kasvab. Harjutusi on võimalik hõlpsasti kohandada oma treenituse astmele kuna treenerid näitavad ette mitmeid variatsioone. Nii võibki näiteks esmapilgul lihtsana näivatest kätekõverdustest saada korraliku koormuse, kuna samal ajal töötavad lisaks kõhu-, selja- ja jalalihased, et kerges lainetuses tasakaalu hoida.

Treeningtund ise on mitmekülgne ja varieeruv, sealt võib leida harjutusi nii pilatese, jooga kui jõusaali repertuaarist, mistõttu leiavad endale meelepärast nii mehed kui naised, sõltumata vanusest. Küll on aga veespordialadele omaselt oluline ujumisoskus. Põhiline on, et trenn oleks fun ning saladus pole ka see, et väga palju sõltub ilmast ja nii ongi tuulisematel päevadel ka võimalik trennis lainesurfi proovida.

Trennides saavad osalejad lisaks kogu varustusele vajadusel ka selga kalipsod, seega märga ja külma keegi kartma ei pea.

Treenerid:
Jane Aluve – Sup Fitness HIIT treener, andnud trenne ka basseinis, surfab supi laual, purjelaual ja lohega.

Hind: 15 eur

 

Kohtade arv on piiratud, seega eelnevalt registreerimine on vajalik. Registreerida saab sup@surftown.ee või +37256261649

0 Comments

Add Your Comment: