Gruppidele ja firmadele

Lohesurfikoolitused gruppidele ning ettevõtetele

Lohesurfi kursus grupile on suurepärane võimalus õppida koos seltskonna sõpradega ja veeta seejuures imeline päev merel ja looduses, tehes sporti ja lustides. See kursus annab osalejatele hea meeskonnatunnetuse, võimaluse õppida grupis või kahekesi tiimina töötades.

Lohesurf on spordiala, mille õppimiseks on vajalik läbida kvaliteetne ja turvaline kursus kogenud instruktori juhendamisel. Surftowni meeskonnal on aastatepikkune individuaalse õpetamise ja ka gruppide koolitamise kogemus.

Lisaks korraldame ka ettevõtete suve- või spordipäevi, mille 1 osaks on lohesurfi õppimine.
Suvepäevade läbiviimiseks pakume ka terve ürituse korraldamise teenust ehk organiseerime ilmastikuoludest tulenevalt ja lohesurfiks sobilikus piirkonnas majutuse, toitlustuse, transpordi ja muud tegevused vastavalt sinu soovile. Või tuleme sinu ettevõtte poolt organiseeritud suvepäevadele ja korraldame surfiks sobilikus piirkonnas kursuse sinu meeskonnale või meeskondadele.

SurfTowni instruktorid on 7 aastase töökogemusega ning teevad oma tööd suure rõõmu ja pühendumisega ning peavad väga tähtsaks koolituse kvaliteeti ja rahulolevaid õpilasi.

Lohesurfi õppimiseks kuluv aeg sõltub grupi suurusest, nt baaskursuse läbimiseks (basic 1) võib 6 liikmelise meeskonna puhul arvestada 4 tundi.

Surfipäeval alustame reeglina hommikul või ennelõunal ning seejärel on lõunapaus ja peale lõunat jätkame õppimist.

Alustame teooriast, jätkame soojendusharjutustega ning seejärel alustame praktikaga esmalt õppelohedega ja seejärel vastavalt tuuleoludele sõitmiseks sobilike lohede lennutamisega.

Kursus sisaldab kogenud instruktori(te) teenust, koolitusvarustust ja sportlikku ning lustlikku päeva (päevi) looduses.

Koolituse täpse aja ja koha lepime kokku pooltele sobival ajal ja võimalusel lähtume kokkuleppides ka ilmastikuoludest.

Lohesurfi kursuse hind grupile sõltub inimeste arvust ja kursuse pikkusest ning lisateenuste hinnast.

Miinimum inimeste arv grupikoolitustele on 6 inimest.

 

Hinna ja kõige muu kokkuleppimiseks kirjuta meile info@surftown.ee

Ootame sinu meeskonda lustlikule ja sportlikule surfipäevale!