Aerusurfi ehk SUP jooga

15.00

SUP jooga on üks viis, kuidas tunnetada oma keha ja leida tasakaal viibides täiesti teistsuguses keskkonnas kui oleme harjunud – veepinnal.

 

Tootekood: SUP Jooga Kategooria:

Kirjeldus

Tegemist on väljakutsuva treeninguga – laual püsimiseks tuleb koondada kogu fookus ning tähelepanu, samuti kasutada tasakaaluhoidmiseks kõiki keha keskosa süvalihaseid. Veepinna jooga praktiseerimine aitab leida juba tuttavates poosides kindla tasakaalukeskme. Kui kannad liiga palju raskust ühele või teisele poolele, annab laud sulle sellest kindlasti märku.

Iga tund on omamoodi – loov ja mänguline, sest poosid tuleb kohandanda vastavalt ilmastikule ning lainetusele. Lisaks on looduses viibimine ja lainete vaikne loksumine rahustav ning lõpulõdvestus saab täiesti uue tähenduse.

Mida kingitus sisaldab?

SUP jooga treeningut, aerusurfi varustust, kalipsot ning vajadusel neopreensusse.

Kus ja millal?

Trennid toimuvad Stroomi rannas ning toimumisaeg on sõltuvalt hooajast, alusega ajavahemikus 17:00 kuni 18:00 ning nädalavahetusel päevasel ajal. Täpsema info algusaegadest anname Sulle trenni broneerides või jälgi kalendrit meie Facebooki lehel.

Mida kaasa võtta?

Kaasas peaks olema ujumisriided kalipso alla ning käterätik.

Kingituse ostmine

Vormista ost meie veebipoes ning saadame Sulle elektroonilise kinkekaardi e-mailile. Kingisaaja saab broneerida endale sobiva aja e-maili kaudu info@surftown.ee või telefonil +372 5626 1649