Aerusurfi ehk SUP matk

15.00

Aerusurf ehk stand up paddle surfing (SUP) on Hawaiilt pärinev veespordiala, mis on viimastel aastatel ülemaailmselt ja ka Eestis kiiresti arenenud ning populaarsust kogunud. Tegemist on spordialaga, mida võivad harrastada kõik inimesed olenemata vanusest ning samuti on aerusurfi väga lihtne õppida.
Aerusurfiga saab tegeleda kõikidel veekogudel nagu järved, jõed, meri ning ka surfata lainetes. See on uus viis nautida loodust, teha trenni vee peal ning matkata.

 

Tootekood: SUP matk Kategooria:

Kirjeldus

Aerusurf ehk SUP on suve kõige populaarsem tegevus. Pakume kauneid matkasid algusega Stroomi rannast Surftowni surfikoolist. Matkad toimuvad igal õhtul ilusate ilmadega ning kestavad 1,5 tundi. Parim viis nautida päikeseloojangut merel.

Mida kingitus sisaldab?

Matka kogenud matkajuhiga, varustust ning kalipsot. NB! Matkal saad osaleda ka siis, kui Sa pole kunagi aerusurfanud, meie matkajuht teeb põhitõed selgeks.

Kus ja millal?

Matkad toimuvad Stroomi rannas ning toimumisaeg on sõltuvalt päikeseloojangule, ajavahemikus 17:00 kuni 21:30. Täpsema info algusaegadest anname Sulle matka broneerides.

Mida kaasa võtta?

Kaasas peaks olema ujumisriided kalipso alla ning käterätik.

Kingituse ostmine

Vormista ost meie veebipoes ning saadame Sulle elektroonilise kinkekaardi e-mailile. Kingisaaja saab broneerida endale sobiva aja e-maili kaudu info@surftown.ee või telefonil +372 5626 1649