Aerusurfi ehk SUP Fitness HIIT

15.00

SUP FITNESS HIITi näol on tegemist on populaarse treeningstiiliga, kus SUP-laual püsimiseks vajalik tasakaalutunnetus ühendatakse lihastoonust tõstvate fitness- harjutustega, kaasates nii hoopis rohkem lihasgruppe ning pakkudes tõeliselt efektiivset ja lõbusat treeningut värskes õhus.

 

Tootekood: SUP Hiit Kategooria:

Kirjeldus

SUP FITNESS HIIT on väga mitmekülgne ja kergesti omandatav treeningstiil, kus viime pulsi üles-alla. Esmapilgul võib surfilaual tasakaalu leidmine tunduda keeruline, kuid osalejate kogemused näitavad, et 1-2 treeningkorraga tuntakse ennast juba kui kala vees ja isu keerulisemate võtete ja harjutuste järele kasvab. Harjutusi on võimalik hõlpsasti kohandada oma treenituse astmele kuna treenerid näitavad ette mitmeid variatsioone. Nii võibki näiteks esmapilgul lihtsana näivatest kätekõverdustest saada korraliku koormuse, kuna samal ajal töötavad lisaks kõhu-, selja- ja jalalihased, et kerges lainetuses tasakaalu hoida.

Mida kingitus sisaldab?

SUP Fitness HIIT treeningut, aerusurfi varustust, kalipsot ning vajadusel neopreensusse.

Kus ja millal?

Trennid toimuvad Stroomi rannas ning toimumisaeg on sõltuvalt hooajast, alusega ajavahemikus 17:00 kuni 18:00. Täpsema info algusaegadest anname Sulle trenni broneerides või jälgi kalendrit meie Facebooki lehel.

Mida kaasa võtta?

Kaasas peaks olema ujumisriided kalipso alla ning käterätik.

Kingituse ostmine

Vormista ost meie veebipoes ning saadame Sulle elektroonilise kinkekaardi e-mailile. Kingisaaja saab broneerida endale sobiva aja e-maili kaudu info@surftown.ee või telefonil +372 5626 1649