10 kingiideed lohesurfarile

Jõulud on ukse ees ning nii mõnelgi meist on veel kingid ostmata. Kui Sinu kingisaajate hulka kuulub tulihingeline surfar, siis Surftownil on mõned ideed, mida kingikotti peotada.

  1) Surfipoe kinkekaart

Kui Sul ei õnnestu kuidagi välja uurida, mis kingisaajal juba olemas on, siis kinkekaart on nii öelda “safe bet”. Surfipoodidest ja –koolidest saab kingisaaja endale midagi sobilikku välja valida, võib-olla on tal surfivarustusest midagi puudu või tahab ta võtta trikikoolitust. Surftowni kinkekaardi saad osta, saates meile e-maili.   

2) GoPro või linemount

Igale surfarile meeldib ennast jäädvustada, oma hüppeid ja naljakaid kukkumisi, olgu see siis Instagrami jaoks või videoanalüüsiks. GoPro on pigem kallim ost, aga kui soovid teha ägedat ühiskingitust või see läheb lähedasele inimesele, siis saaja tunneb sellest kindlasti suurt rõõmu. Kui aga kingisaajal on juba GoPro olemas, siis uuri, kas tal on olemas linemount. Linemounti abil saab GoPro kinnitada lohe liinide külge ning see on üks parimaid nurki, kuidas ennast vees filmida.   

GoPro linemount

3) Woo

Woo on eriti populaarne Eestis, iga surfar, kes juba hüppab, unistab sellest. Woo mõõdab hüpete kõrgust ning samuti annab trikkide eest punkte. See on sõltuvust tekitav “mäng”, kus näed ka teiste tulemusi, lisades ka võistlusmomendi. Woo maksumuseks on 169 eurot, seega on see pigem kallimapoolne kink.

4) Poncho

Poncho on väga vajalik just Eestis, sest ilma kalipsota me siin sõitmas ei käi. See aga tähendab, et tihti on olukordi, kus peame riideid vahetama autotee ääres või muus avalikus kohas. Poncho leiab pea igast surfipoest, aga kui tahad midagi erilist, saad tellida just sellise, nagu kingisaajale meeldib käsitööna Janelt. 

5) Kitesurf World Map

Tegemist on kaardiga, kuhu saab märkida kohad, kus oled surfanud. Kaardi saab osta näiteks kalipso.ee poest ning hind on 25 eurot.  

6) Surfibikiinid

Iga naissurfar teab, et õiged bikiinid päästavad piinlikest olukordadest. Surfibikiinide lõige on sarnane spordipesule ning sa ei pea kartma, et kukkumisel need seljast lendavad. Täna on juba väga palju brände, kes spetsiaalseid surfibikiine teevad, tuntumad on Sensi Graves Bikinis ja Josea Surfwear bikiinid, mida küll peab tellima e-poest. Kui soovid aga käsitööna valminud bikiine, siis neid saab samuti tellida Janelt.

Jane surfitop ja retuusid

  7) Surfitemaatikaga asjad

Siia võib arvestada tassid, padjad, särgid, kellad jne. Kuna surf on väga populaarne, leidub selliseid tooteid päris paljudes poodides, on vaja vaid silmad lahti hoida.   

Huvitava sõnumiga tass

8) Veekindel kott

Kuna surfar veedab palju aega rannas, siis võid kinkida veekindla telefonikoti. Samuti on hea kink LifeProof telefonikorpus, mis on vee- ja põrutuskindel. Hea kingitus on ka veekindel seljakott, mida saab kasutada näiteks downwinderitel.   

9) Zinc sun paste

See sobib nii reisile kui Eestis kasutamiseks. Kuna vees võtab päike paremini, siis hea päikesekaitse on väga oluline. Taskukohane ja Eestis toodetud Naude Zinc pasta on meie lemmik – see on mugavas pakendis, neutraalse värviga ja pastat jätkub kauaks.   

Naude Zinc Sun Paste

10) Reisikott

Kuna lohesurf on sõltuvust tekitav ja talvel siiski külm, valitakse ka reisisihtkohad sellised, kus saab surfata. Oma varustus kaasa võtta on alati soodsam, seega ratastel reisikott peaks kuuluma iga surfari arsenali. Liquid Force valikust leiad kotte igale lauale ning ka “golfikoti”.

0 Comments