Team

QY9A6601.jpgJANE ALUVE
Omanik, IKO lohesurfi ja purjelaua instruktor, noorte treener

Jane alustas lohesurfiga 2008 ning aasta hiljem sai kirglikust hobist kirglik töö, mille kõrvalt ta võistles edukalt Eestis seitse aastat. Jane armastab ka laste ja noortega tegelemist ning ta on purjetamise ja SUP hiit ning yin jooga treener.
QY9A6545KRISTIIN OJA
Omanik, IKO lohesurfi instruktor

Kristiin alustas lohesurfiga aastal 2008. Kuna ala meeldis nii palju, jõudis ta kuus aastat edukalt osaleda maailmameistrivõistlustel ning otsida parimaid sõidukohti üle maailma. Kristiin on spetsialist just lohesurfis.
QY9A6622ALAR LAANEP
IKO lohesurfi instruktor

Alarist sai surfar just tänu Kristiini ja Jane koolitustele. Täna on Alar lohesurfist sõltuvuses, harjutades igal vabal hetkel ning ta jagab alati naeratus näol oma oskusi ka teistele.
QY9A6503.jpgREIGO TAMM
IKO lohesurfi instruktor

Reigo on juba mõned aastad lohesurfi harrastanud ja jagab oma teadmisi rõõmuga ka teistele. Reigo on rõõmsameelne, sihikindel ja abivalmis.
QY9A7286ANTS JUUSE
IKO lohesurfi instruktor

Ants jõudis lohesurfini tänu oma instruktorist vennale. Lohesurf paelus teda niivõrd, et ka temalgi on läbitud instruktori koolitus. Ants on rahulik ja rõõmsameelne ning ta armastab lohesurfata ning teistele oma oskusi jagada.
QY9A6510PETAR USHAKOV
IKO lohesurfi instruktor

Petar on pärit Bulgaariast, kuid ta on juba aastaid elanud Eestis, kus ta ka lohesurfi juurde jõudis. Petar teeb meie juures just inglise keelseid koolitusi. Ta on alati rõõmsameelne ja hea huumorisoonega.
14045909_1386156188079798_2744934188083462440_n 2ALLAN LIHT
IKO lohesurfi instruktor

Allan leidis lohesurfi enda jaoks juba ammu. Et lohesurf talle väga meeldis, läbis ka tema koolitaja kursuse. Ta on jõudnud maailmas palju ringi reisida ja Filipiinidel oma surfikooligi pidanud. Allan on rahulik, kannatlik ning väga sõbralik.
QY9A7255JANEK JAAGO
Lohesurfi instruktor

Janek on lohesurfiga juba mitmed aastad tegelenud. Et rannas rohkem aega veeta, läbis ta edukalt 2018a kevadel IKO ITC instruktori kursuse ja alustas õpetamist. Tal on alati hea tuju ja see on nakkav.
QY9A6577.jpgELIS NERGI
Admin, SUP matkajuht ja tulevane lohe parandaja

Elis jõudis meieni osaledes Girls Kite Campil ja tema armastab samuti lohesurfata. Elis on alati rõõmsameelne ning abivalmis ja leiab lahenduse igale murele. Tal on eesmärgiks ära õppida lohede parandamine. Ning ta on meie SUP matkajuht.
QY9A7362FRED MÜÜRSEPP
SUP matkajuht

Fred tegeleb samuti lohesurfiga ning armastab aerusurfi. Vabal ajal käib ta Väänas laineid püüdmas. Fred on seltskonnahing, ta on alati rõõmus ja positiivne ning ta armastab SUP matkade läbiviimist.
QY9A6618KADRI SAAR
SUP matkajuht ja admin.

Nagu enamus meie tiimist, on ka Kadri lemmik lohesurf ning ta naudib oma esimesi triipe. Kadri on aktiivne ning sport on tähtis osa tema elust, talle meeldib ka SUP ning ka tema viib läbi SUP-i matkasid.
QY9A7342HEIDI KIVIRAND
SUP FITNESS treener

Heidi surfiarmastus sai alguse loomulikult lohesurfist. Ta on personaaltreener ja SUP hiit treener, aerusurfis on ta end täiendanud ka Inglismaal. Ta ei kujuta ilma spordita oma elu ette. Heidi on motiveeriv, alati naeratav ja inspireeriv.
QY9A7322THEA GENTS
SUP FITNESS treener

Thea alustas SUP fitness treeningute andmisega juba mitu aastat tagasi ning tõi SUP trennid Surftowni. Thea on energiline, rõõmsameelne ja väga motiveeriv treener.