Koolitused

Surftown pakub nii vee- kui ka lume surfikoolitusi, vastavalt ilmastiku tingimustele.

Meie kursus vastab IKO rahvusvahelisele programmile ning koolitust viivad läbi litsentseeritud instruktorid.

Oma koolitustel rõhutame just kvaliteedile, seega toimuvad õpped väikestes gruppides, sest just nii on õppimine kõige intensiivsem.

Samuti viime läbi ka grupikoolitusi ettevõtetele.

SurfTown koolitab kvaliteetse varustusega Liquid Force‘lt ja maailma juhtiva neopreentoodete brändiga O’niell kalipso.ee-lt. Oma koolitusinventari vahetame pidevalt, seega võid kindel olla, et õpid just kõige moodsama ja turvalisema varustusega.

Liquid Force logo

two_logos_01

 

Milleks mulle IKO koolitus?

IKO ehk International Kiteboarding Organisation on maailma juhtiv organisatsioon, kes on spetsialiseerunud lohesurfi koolitustele ja propageerib turvalist õppeprotsessi. IKO standardid on kõige kõrgemad sellel alal.

IKO õppeprogrammid on tunnustatud ning aastate jooksul välja töötatud.

Kindlasti soovitame läbida lohesurfi koolituse IKO instruktori käe all. See annab teile kindluse, et teie koolitajal on olemas kõik vajalikud teadmised ning arusaam turvalisest koolitamise protsessist.

SurfTown ei soovita koolitust läbida “võsakoolitaja” ehk ise hakanud instruktori juures. Hea sõitja ei pruugi olla alati ka hea koolitaja, kuna ta ei ole koolitajaks õppinud ning tal puudub arusaam turvalisest koolitusprotsessist ning -kavast.

IKO koolituse eesmärgiks ei ole teid nii kiiresti kui saab lauale panna, vaid pigem õpetada, kuidas seda teha turvaliselt, käies samm-sammult läbi kõik olulised etapid, et teha teist iseseisev lohesurfar.

Lisaks peale koolituse läbimist, anname teile IKO sertifikaadi teie leveliga, millega saab üle maailma varustust rentida.