Varustuse müük

Lohesurfi varustuse soetamine võib alguses tunduda suure väljaminekuna, kuid tegelikult tuleks seda näha kui investeeringut. Raha jääb varustuse näol alles, mida on hiljem võimalik müüa ja uuema vastu välja vahetada ning merel surfamiseks piletiraha ei küsita.

Selleks, et peale koolitust iseseisvalt surfamisega alustada on talvel  vaja trapetsit, poomi, lohet või lohesid, lumelauda või suuski ja saapaid ning suvel tuleks juurde soetada ka kalipso ning lohelaud koos jala-aasadega.

Surftowni varustuse koostööpartneriteks on Liquid Force Estonia, kalipso.ee ning Rendikeskus.

Surftown teeb koostööd 2016 aastal AWSI aasta brändiks valitud Liquid Force-ga. 1995 sündis Liquid Force USA-s wake varustuse tootjana ja tõusis kiirelt turuliidriks. 1999 startis loheosakond. Liquid Force pere on 20 aastat pühendunud teedrajavale innovatsioonile läbi tootearenduse, seda tihedalt koos tänaste ja eilsete vee- ja lohelauastaaridega.

Surftown müüb koostöös Liquid Force Estonia-ga trapetseid, lohesid, lohelaudu, jala-aasasid, saapaid, kiivreid, löögiveste ning varustusekotte. Samuti küsi meilt ka veelaua laudasid!

Kvaliteetse kalipso saad osta samuti meie käest. Teeme koostööd kalipso.ee-ga ning müüme maailma juhtiva neopreeni tootja O’Neilli kalipsosid, susse, kindaid, neopreenjakke ning mütse.

Juba 60 aastat järjest üllatab O’Neill innovaatiliste lahendustega. O’Neill kalipso istub selga nagu valatult, materjal on elastne, mõnusalt soe, ei lase vett läbi, kuivab kiiresti ning on kaalult kerge.

Tänapäeval on O’Neill bränd järginud kõiki brändi looja Jack O’Neilli visioone tootearenduse ja valmistamise osas ning 2012 aasta seisuga kuulub 60% maailma kalipsode müügi turuosast O’Neillile.