Lohesurfi koolitused eriolukorra ajal

Teistsugused ajad nõuavad teistsuguseid lahendusi! 

Kuna ilmad soojenevad ning nii mõnedki on näidanud huvi lohesurfi koolituste vastu, on Surftown koostöös IKO-ga (International Kiteboarding Organisation) pannud pead tööle ning mõelnud, kuidas jätkata koolitustega antud olukorras. Oleme välja töötanud kontaktivaba, kuid turvalise koolitusprogrammi, mis läheb kokku IKO suunaga – teha õpilasest iseseisev surfar turvaliselt.

Hoolime Sinu tervisest! 

Uuendused lohesurfi koolitusel on

1) 1:1 koolitused – võtame koolitusele vaid ühe õpilase korraga, mis Sinu jaoks tähendab seda, et instruktor tegeleb vaid Sinuga personaalselt. Hind sellest ei muutu. 

2) Kasutame kogu koolituse väitel BB Talkin veekindlaid raadiosaatjaid, mille kasutusulatus on kuni 1 kilomeeter. Sinu kiivri sees on kõrvaklapid ning mikrofon. See garanteerib, et saad kõik juhtnöörid alati kiirelt ning selgelt kätte. BB Talkin headset summutab tuulemüra ja selle kasutamine antud olukorras on efektiivsem kui nõuannate hüüdmine. Eriti hästi sobib see ka edasijõudnu koolitusel, kus tagasisidet on võimalik anda koheselt. 

3) Hoiame 2 meetrist distantsi. Algõppel kasutame turvalisi 6-meetriseid liine lohe küljes (standard liinide pikkus on ca 23 meetrit), mis teeb tuuleakna väiksemaks ning vähendab lohe jõudu rohkem kui 75%, seega õppimisprotsess on väga turvaline. Samuti kasutame „5nda turvaliini“ tehnikat, mis aitab instruktoril hoida distantsi, kuid vajadusel lohest kogu jõud välja tõmmata ning selle liikumist kontrollida. Võrdluseks võib tuua, instruktori liin on kui pidur autosõidu õpetajal 😉

4) Soovitame soojalt soetada isiklik kalipso ning võimalusel ka sussid, müts ning kindad. Kui soovid lohesurfiga jätkata, siis kalipso ongi esimene asi, mille iga surfar endale soetada võiks. Hetkel on meie laos olevad kalipsod soodushinnaga. Kui sa ei soovi kalipsot osta, siis hügieeni tagamiseks anname Sulle kogu koolituse välteks (algaja koolitus on kolmel erineval päeval) pestud kalipso, mida kasutad ainult Sina. 

5) Kasutame koolitusel kahte lohe, et vältida sama poomi kasutamist. Sinul on enda lohe ning koolitajal harjutuste demostreerimiseks enda lohe.

6) Jälgime kõiki hügeenireegleid, puhastame poomi, pumba, trapetsi jm pinnad mida puudutame ning kasutame kindaid.

Loe siit täpsemat koolitusinfot!

Koolitus broneeri info@surftown.ee või +372 566 91870

0 Comments